Styrelsen

Styrelsen 2017

Eva Kjällsdotter

Ordförande

Eva Johansson

V Ordförande

Eva Johansson

Sekreterare

Silvervägen 3

269 39 BÅSTAD

0431-719 59

eva@dackekatten.se

 

 

Eva är också medlemsansvarig.

Gullskog Sandbacken

566 92 HABO

036-450 95

evaj@dackekatten.se

Parkvägen 4

562 30 NORRAHAMMAR

0708-75 85 35

evajo@dackekatten.se

 

Vlasta Frömlova

Kassör

Solveig Carlsson

Ledamot

Louise Lönnborg

Ledamot

Notövägen 23

352 44 VÄXJÖ

070-668 46 05

vlasta@dackekatten.se

 

Bruhnsväg 12

360 42 BRAÅS

0474-311 27

solveig@dackekatten.se

 

Åkervägen 10

566 92 HABO

0735-37 02 06

louise@dackekatten.se

Linda Johnson

Suppleant

Jan Carlsson

Suppleant

Maria Åmell

Webbmaster

Gullregnsgatan 12

571 39 NÄSSJÖ

0702-14 85 43

lindaj@dackekatten.se

Bruhnsväg 12

360 42 BRAÅS

0474-311 27

jan@dackekatten.se

 

 

 

 

 

 

 

Nybrokvarn Mjölnarens

566 91 HABO

070-788 11 98

maria.nybrokvarn@telia.com

 

 

 

 

 

 

Mary-Lou Aldén

Utställningssekreterare

Valberedning

Revisorer/Revisorsuppleant

Paradvägen 83

352 62 Växjö

0733-94 44 48

lollo@dackekatten.se

Annelie Eriksson, sammankallande

Titti Backteman

Ivy Andersson

 

 

Lena Forsberg, revisor

Mona Dahlgren, revisor

Maria Åmell, revsorsuppleant

 

 

 

 

E-postadresserna är skyddade från spamrobotar, du måste ha Javascript aktiverat för att visa dem

 

 

Copyright © All Rights Reserved to Dackekatten