Styrelsen

Styrelsen 2018

Eva Kjällsdotter

Ordförande

Eva Johansson

V Ordförande

Eva Johansson

Sekreterare

Silvervägen 3

269 39 BÅSTAD

0431-719 59

eva@dackekatten.se

 

 

Eva är också medlemsansvarig.

Gullskog Sandbacken

566 92 HABO

036-450 95

evaj@dackekatten.se

Parkvägen 4

562 30 NORRAHAMMAR

0708-75 85 35

evajo@dackekatten.se

 

Vlasta Frömlova

Kassör

Åsa Thelin

Ledamot

Titti Backteman

Ledamot

Notövägen 23

352 44 VÄXJÖ

070-668 46 05

vlasta@dackekatten.se

 

Rocknevägen 6b

333 71 BREDARYD

072-744 10 48

asa@dackekatten.se

 

 

 

 

 

 

 

Ridstigen 5

55447 JÖNKÖPING

0704-793436

titti@dackekatten.se

Andreas Andersson

Suppleant

Amanda Wirefeldt

Suppleant

Maria Åmell

Webbmaster

Fridhemsvägen 7

332 34 GISLAVED

070-644 39 46

andreas@dackekatten.se

Fridhemsvägen 7

332 34 GISLAVED

073-444 97 97

amanda@dackekatten.se

 

 

 

Nybrokvarn Mjölnarens

566 91 HABO

070-788 11 98

maria.nybrokvarn@telia.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mary-Lou Aldén

Utställningssekreterare

Valberedning

Revisorer/Revisorsuppleant

Paradvägen 83

352 62 VÄXJÖ

0733-94 44 48

lollo@dackekatten.se

Annelie Ericsson, sammankallande

Veine Johansson

Louice Lönnborg

Linda Johnsson, revisor

Maria Åmell, revisor

Ivy Andersson, revisorssuppleant

 

 

 

 

E-postadresserna är skyddade från spamrobotar, du måste ha Javascript aktiverat för att visa dem

 

 

Copyright © All Rights Reserved to Dackekatten